Capt és a családi FIAT 850

Új vagy ezen a fórumon? Pár szóban mutatkozz be, hogy megismerhessünk Téged.

Re: Capt és a családi FIAT 850

HozzászólásSzerző: 100as » 2018.11.05. 11:25

Szia ! Nagyon örülök , amikor egy ilyen szokványosnak tűnő - de valóában nagyon ritkán teljesülő vágy , beteljesedéséről hallok . Nagyon érdekes , de már hasonló apropó révén , járt nálunk egy USA dragster autókkal versenyző ( nagyon elégedett volt ) .

Első alkalommal , nem is húzom tovább , csupán felajánlom , hogy akár itt a fórumon , akár a saját telefonszámomon -20/ 35 55 955 - keress minket és segítünk .

Kitartást és sikert kívánok .
Uff! Én beszéltem a GASZTRÓ SÁMÁN.
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

Jármű típusa: FIAT 850 Sport Coupe

Capt és a családi FIAT 850

HozzászólásSzerző: Capt » 2018.11.05. 10:49

Sziasztok!

Kicsit kalandosan, de sikerült visszaszerezzem a családtagot, egy '70-es FIAT 850 limousint.

'72-től volt nagyszüleimé, kb 91-92-től szüleimé volt, majd 2000-től én használtam, míg 2008-ban egy gyenge pillanatomban (és mert már 4 autó kezdett sok lenni) eladtam. Most sikerült megtaláljam és visszavásároljam, és feltett szándékom, hogy apró darabokra szedve teljesen rendberakjam mind a bódét, mind a hajtásláncot/futóművet/fékeket, stb. A motort szeretném kicsit upgradelni, hogy ne 34 ló verekedjen benne, hanem inkább 50 felett. Ehhez kérek majd szakmai segítséget, remélem kapok is :) Az elmúlt 15 évben amerikai autóim voltak, az olaszokhoz csak alap szinten értek, de akarat van az okosodásra.

Kép
Capt
Bejáratós fórumozó

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

Vissza: Mutatkozz be szépen! :-)