Hungaroring Classic szept 29. - okt 1.

Új vagy ezen a fórumon? Pár szóban mutatkozz be, hogy megismerhessünk Téged.

Re: Hungaroring Classic szept 29. - okt 1.

HozzászólásSzerző: tom850 » 2017.09.29. 07:08

Benzinvérűeknek: egy kis berregés

http://hungaroringclassic.com/hu/news/a ... c-az-m4-en
tom850
Egyesületi tag
Egyesületi tag

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.11. 22:06

"Köszönöm, hogy tájékoztatott. Ettől függetlenül szívesen látunk mindenkit a klubjukból magángyűjtőként, amihez a regisztráció megegyezik a klubos regisztrációval."
2005.május.-2015.május: 10 éves a Klub / Egyesület! :) / / / / / 2006. szeptember - 2016. szeptember: 10 éves a Körös Völgyi Veterán Találkozó ! :)
Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.10. 19:13

O.K. :)

A hatalmas érdeklődésre való tekintettel szólok az illetékesnek, hogy klubszerűen nem leszünk jelen a rendezvénye.

Tudomásom szerint eddig egy autó regisztrált tőlünk :)
2005.május.-2015.május: 10 éves a Klub / Egyesület! :) / / / / / 2006. szeptember - 2016. szeptember: 10 éves a Körös Völgyi Veterán Találkozó ! :)
Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.08. 18:50

...na, én ki is hagytam ezek szerint:

"

Kedves Ákos!

Rendezvényünkre kiválóan megőrzött vagy felújított autókat várunk, a felújítás alatti jármű nem fér bele profilunkba.

Hétfőn számomra 3-5 között lenne a legtökéletesebb a hívás, de tudok alkalmazkodni.

Szép hétvégét kívánok!

Üdvözlettel:

Nagy Zsófia Réka

Club Event Manager

Mobile: +36 30 447 1090

www.hungaroringclassic.com "

Ettől függetlenül, ha klubszinten a klubban lévő, éppen hibátlan állapotú autók - autósok mennének (mennétek), hétfőn tudok szólni a kapcsolattartónak.
Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.07. 17:37

Szóval...

Úgy 13.-áig vissza kellene jelezni, hogy egyesületi szinten kiállítóhelyen legyünk-e egy kupacban, vagy akit érdekel, egyénileg regisztrál és akkor mindenki ott áll, ahova rakják...

Itt az újabb levél, idemásolom; hétfőn beszélek majd Zsófiával:

"

Kedves Ákos!

Ha megtenné, hogy megcsörget, amikor Önnek alkalmas nagyon szívesen visszahívom. A telefonszámom +3630/4471090.

Igyekszem addig is írásbeli tájékoztatót adni.

Nagyon szívesen látjuk Önöket rendezvényünkön. Regisztrációt követően ingyenesen biztosítunk kiállítóhelyeket és autónként 2 db hétvégi belépőjegyet.

A jelentkezéshez az alábbi linken elérhető felületet szükséges kitölteni:

http://hungaroringclassic.com/club/registration-club.php?lang=hu

A jelentkezés határideje szeptember 15.

Minden beregisztrált járműről szükséges küldeni egy fényképet évjárat- és típusmegjelöléssel címemre.

A rendezvényre péntek reggel 8.30-ig szükséges megérkezni és vasárnap este 6 után lehet elhagyni a területet (éjszakára az autók őrzés alatt lesznek, de 18.00 után haza is lehet velük utazni). Amennyiben ez nem megoldható, egyeztessünk, hogy melyik nap(ok)on tudnak jelen lenni.

Szeretnénk a rendezvény klasszikus hangulatát a vendégek öltözetében is viszontlátni, így kérem igyekezzenek a 60’-as , 70’-es évek stílusához öltözve megjelenni.

Bármilyen felmerülő kérdés esetén kérem forduljon hozzám bizalommal!

Üdvözlettel:

Nagy Zsófia Réka

Club Event Manager

Mobile: +36 30 447 1090

Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.06. 21:06

Elég gyorsan megjötta válasz :)

"Tisztelt Ákos,

Köszönöm a megkeresését, nagy örömünkre szolgál, hogy a verseny közeledtével egyre gyakrabban találkoznak velünk valamilen megjelenésünk kapcsán.

Továbbítom a levelét Nagy Zsófia kolléganőmnek, akivel meg tudja beszélni a részleteket és eligazítást ad a regisztrációs folyamatban.

Üdvözlettel,

Ágnes Takács

Event Manager

Mobile: +36 30 6922890

/ / / / /

Abban az esetben, ha esetleg egyesületi szinten bejutnánk, ki az, aki jönne - elhozná az autóját?

Aki igen, jelezze itt...ha esetleg megkérdeznék, hány autóra - főre számíthatnak...

Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: tom850 » 2017.09.06. 10:14

Szia Ákos!

Én már túl vagyok a levelezésen és a regisztráción.

Tényleg adnak páros belépőt, a Gold tribünre érvényes+ a paddockba is.

Ígéretük szerint a hónap közepén küldik a jegyeket és a parkoláshoz szükséges holmikat.

A napi program kezdete előtt kell érkezni és csak a végén lehet távozni.

Az egyik belépőm bianco....

Tamás
tom850
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.05. 18:52

Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.05. 18:50

Nah...

Úgy tűnik, a "Carozzeria de Bonomi di Tom850 Srl.) :) lépegetni akar? :)

Küldtem egy levelet, remélem, nem baj, hogy egy egyszerű tag írta, nem tistviselő...

"Tisztelt Ágnes!

A mai délután, mikor a parkolóban az autóm tetejét készítettem elő fényezésre, megjelent egy csapat és pillanatnyi tevékenységemhez kapcsolódóan az Önök programajánlatát helyezte el az óriásplakát-táblán :) Mellékeltem a képet, mikor elkészültek, odaálltam a plakát alá.

/ / / / /

Szeretnék pár információkérést kérni.

Azt olvastam, hogy veteránautóval érkező érdeklődők-résztvevők két ingyenjegyet kapnak.

Láttam, hogy a VW-es klub már lefoglat egy helyszínt.

Szeretném megkérdezni - ha már úgyis főként olasz versenyautók láthatóak a plakáton - hogy lenne-e kedvük vendégül látni klubunkat, a "Klasszikus Olasz Autók Egyesületé"-t, ha esetleg igen, milyen feltételek szükségesek hozzá?

Egy kicsit most "hazabeszélek", az én autóm fényezése karosszériaelemenként lassan készülget - korhűen a kertben, de szép kivitelben, saját kezűleg :) )

Klubunk főleg a FIAT-gyár autótípusaira támaszkodik - de ez nem jelenti azt, hogy ha valaki végignéz a sorba állított autóinkon, végig ugyanazt a típust látja különböző színekben :) Klubunk felöleli a cég gyártmányait a harmicas évektől napjainkig (a harmincas évekből Egyesületünk elnöke Édesapjának FIAT Balillá-ja származik), a tagság tulajdonában lévő típusok elég széles palettája ezen az oldalon megtekinthető:

http://www.fiat850.hu/index.php/media/category/61-veteranautos-motoros-turaink.html

...és ha már esetleg ott lennénk...nem tudom, a Scuderia Ferrari versenyistálló résztvevő lesz-e (az egyik képen szereplő F-1-es Ferrariból ítélve talán igen), kivitelezhető lenne egy kapcsolatfelvétel velük, illetve alig (vagyis egyéltalán nem) titkolt álmunk, pár kör megtétele a pályán?

Üdvözlettel:

Bonomi Ákos

Egyesületi tag."

Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: Akos » 2017.09.05. 15:28

Szevasz!

Melyik bejegyzésekre gondolsz?

Egyébként bocs a dinamó-szénkefék miatt, de amióta a DUO bezárt, eléggé megcsappantak a készleteim...ebben az esetben ez pl. azt jelenti, hogy 2 db. szénkefém van már csak, ami mostanában fog belemenni a Snoopy-ba...

Találtál azóta valahol?
Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: 100as » 2017.08.15. 17:12

A klubos szerveződés ( és minden egyéb ) amit a fórumon kellene megjeleníteni , sajnos ezentúl kicsit döcögősen ( vagy inkább sehogy ) fog működni .A megértéshez kérem elolvasni a fórum bejegyzéseket . :(
Uff! Én beszéltem a GASZTRÓ SÁMÁN.
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

Jármű típusa: FIAT 850 Sport Coupe

HozzászólásSzerző: tom850 » 2017.08.14. 08:48

Üdv mindenkinek!

Ez nagyon komolynak ígérkezik! Ugyan még odébb van egy kicsit, de megkérdezem: érdekel valakit?

Szerveződik részvétel klubszinten vagy mindenki egyénileg oldja meg? El kellene kezdeni a regisztrációt.

Tamás
tom850
Egyesületi tag
Egyesületi tag

Hungaroring Classic szept 29. - okt 1.

HozzászólásSzerző: gazza » 2017.08.02. 14:01

http://hungaroringclassic.com

ha már feljöttem válaszolni a kérdőívre... épp most kaptam egy támogatói megkeresést - ahogy sajnos a klub támogatását sem tudom eltérő célcsoport miatt keresztülvinni, őket sem támogatjuk - a Hungaroring Classictól.
Viszont ami a lényeg, azt írják az anyagban, hogy:
- idén újdonságként lesz veterán kelet-európai versenyautóknak is verseny (Dacia, Polski, Fiat, Trabant, Lada, Skoda, Wartburg),

- mind klubok, mind veteránosok egyénileg ingyen regisztrálhatnak a fenti honlapon, s kapnak két jegyet:

Klubok

• A Közép-Európában első alkalommal megrendezésre kerülő

Hungaroring Classic rendkívüli lehetőséget biztosít több ezer oldtimer

és youngtimer tulajdonosnak, az autóversenyzés történelmét

folyamatosan figyelemmel kísérő vendégeknek és nézőknek:

különleges, soha nem látott régi versenyautókat láthatnak verseny

közben

1978 előtti autók ingyenesen vehetnek részt az eseményen a

kluboknak fenntartott kiállítói területeken és autónként 2 db

belépőjegyet biztosítunk

Minden oldtimer tulajdonos klubnak és privát résztvevőnek a

hungarorinclassic.com oldalon előzetesen regisztrálnia kell. Kizárólag