Bemutatkozás

Új vagy ezen a fórumon? Pár szóban mutatkozz be, hogy megismerhessünk Téged.

Re: Bemutatkozás

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.08.13. 19:11

Nem Ukrajnában, de mindig változik, hogy hol is vagyok. Szeptemberben speciel pont fogok Olaszországban járna, ha szükséges, akkor utánajárok majd! De köszönöm a segítségedet előre is!

100as írta:Akkor megemelem a kalapom , ha ezt megcsinálja valaki elfogadható szintre . Örömmel megismerkednék a lakatossal , mert bátor fickó .Ha meg tényleg meg tudja csinálni , akkor aranykezü mester . De most félre a tréfával ---van másik COUPE amiről lenézi , hogy mit- hogyan ? Mert azért van itt egy csomó dolog amit már gondos kezek úgy el...tak , hogy semmi köze a gyári formákhoz . Esetleg ha kell , tudunk küldeni gyári méreteket , mert a futómű bekötési pontokhoz is hozzá kell nyúlni ( nem kicsit ) .

Azért két küszöb nem beszerezhetetlen ......Főleg ,ha külföldön dolgozol . Bocsánat , nem is tudom hol ? Mert ha ukrajnában , akkor tényleg nehezebb :lol: .

Na mindegy , ha kell segítség , szólj .
nnorbii
Bejáratós fórumozó

Jármű típusa: FIAT 850 Sport Coupe

HozzászólásSzerző: 100as » 2015.08.11. 04:08

Akkor megemelem a kalapom , ha ezt megcsinálja valaki elfogadható szintre . Örömmel megismerkednék a lakatossal , mert bátor fickó .Ha meg tényleg meg tudja csinálni , akkor aranykezü mester . De most félre a tréfával ---van másik COUPE amiről lenézi , hogy mit- hogyan ? Mert azért van itt egy csomó dolog amit már gondos kezek úgy el...tak , hogy semmi köze a gyári formákhoz . Esetleg ha kell , tudunk küldeni gyári méreteket , mert a futómű bekötési pontokhoz is hozzá kell nyúlni ( nem kicsit ) .

Azért két küszöb nem beszerezhetetlen ......Főleg ,ha külföldön dolgozol . Bocsánat , nem is tudom hol ? Mert ha ukrajnában , akkor tényleg nehezebb :lol: .

Na mindegy , ha kell segítség , szólj .
Uff! Én beszéltem a GASZTRÓ SÁMÁN.
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.08.10. 22:26

Valóban elférne. A küszöböt még csak- csak le tudják hajtani, a sárvédő viszont már nagyobb probléma. Mindenesetre azt mondta a srác, hogy meg tudja oldani. Teszek majd fel képeket, ahogyan halad vele.

100as írta:Nem irigylem a lakatost :o ---két hátsó sárvédő + küszöb elférne gyári . Csak hogy visszatérjenek a vonalak .
nnorbii
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: 100as » 2015.08.10. 19:17

Nem irigylem a lakatost :o ---két hátsó sárvédő + küszöb elférne gyári . Csak hogy visszatérjenek a vonalak .
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.08.10. 10:38

Picit lelassultak a folyamatok, volt egy kis gubanc a lakatos sráccal, nem nagyon haladt a projekt. De úgy néz ki, találtam valaki mást, aki elvállalta, s el is kezdte a kilakatolást. Néhány képet tudok most mutatni nektek, arról, hogyan áll az autó. Szétszedtem, csak a pucér kasztni maradt a festőnek, most le van homokolva, s elkezdték kihegeszteni. Több infóval később jelentkezem, sajnos a munkahelyem miatt külföldön tartózkodom, így ezen kívül mást én sem tudok az autóról :)

1. kép 2. kép 3. kép 4. kép

100as írta:Norbi - tehetnél fel néhány képet , csak ,hogy lássuk mi a szitu . Hol tartasz ......stb . ?
nnorbii
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: 100as » 2015.04.28. 11:51

Norbi - tehetnél fel néhány képet , csak ,hogy lássuk mi a szitu . Hol tartasz ......stb . ?
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.03.13. 20:33

Akos írta:Valahogy engem az ilyen képek sokkal jobban felizgatnak, mintha egy autószalonba mennék be...kimozdítani egy autót x év alvás után, beleülni rögtön a sufniból kihúzás után...tök jó lelet :)

Lehet, hogy áprilisig, a Retropartyzánokig még lemosatlanul kellett volna hagyni és feltrélerezve így kiállítani, esetleg a bácsit is felhozni vele "mesélőnek"...

Addig nem bírtam volna vele várni! :) Egyébként azóta teljesen szét van kapva a gép, most készül a kasznizás és a festés, s vele párhuzamosan halad lassan a futómű felújítása. Hát, mit ne mondjak, van mire nézni...
nnorbii
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: Akos » 2015.01.17. 22:25

Valahogy engem az ilyen képek sokkal jobban felizgatnak, mintha egy autószalonba mennék be...kimozdítani egy autót x év alvás után, beleülni rögtön a sufniból kihúzás után...tök jó lelet :)

Lehet, hogy áprilisig, a Retropartyzánokig még lemosatlanul kellett volna hagyni és feltrélerezve így kiállítani, esetleg a bácsit is felhozni vele "mesélőnek"...
2005.május.-2015.május: 10 éves a Klub / Egyesület! :) / / / / / 2006. szeptember - 2016. szeptember: 10 éves a Körös Völgyi Veterán Találkozó ! :)
Akos
Egyesületi tag
Egyesületi tag

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.01.12. 21:06

Köszönöm a biztató szavakat! És Szabolcs Szatmár Bereg megyében lakom. :)
nnorbii
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: 100as » 2015.01.12. 21:03

nnorbii írta:Igyekszem nem feladni! :D Hogyan érted azt, hogy kihívás a helyreállítás? Miben látod a legnagyobb nehézséget?

Nem tudom András mit fog válaszolni , de nem tudtam megállni ,hogy az én meglátásom ide írjam : 5 betű :) -COUPE -
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: 100as » 2015.01.12. 21:00

Szia Norbi !

Gratulálok a szerzeményhez , nem lankadó kedvet kívánok a dologhoz .
Csatlakozva András barátomhoz én is felajánlom a segítségemet ,ha tudok segítek .
Csak kérdezz bátran . Egyébként merre laksz ?
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.01.12. 20:54

Igyekszem nem feladni! :D Hogyan érted azt, hogy kihívás a helyreállítás? Miben látod a legnagyobb nehézséget?
nnorbii
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: sandras » 2015.01.12. 20:44

Üdv Norbi

Remélem nem adod fel hamar :!: :!: egy kicsit kihívás a Coupék helyre állítása!

Ha tudunk segítünk :P
sandras
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

Jármű típusa: FIAT 850 Sport Spider

Bemutatkozás

HozzászólásSzerző: nnorbii » 2015.01.12. 20:32

Sziasztok!

Norbinak hívnak, a véletlennek köszönhetően a napokban lettem 850 Sport Coupe tulajdonos. Öreg bácsi fészerében akadtam rá az elvileg 1970-ben gyártott autóra, mely egykor szebb napokat is megért. Ilyen volt elölről, és ilyen hátulról, amikor megtaláltam.

Forgalmija nincs meg, üzemképtelen, két napos munka volt az autómentőre felcipelni, de nem tehettem mást, elhoztam :) Első olasz autóm (bár van egy 1973-as kiadású Zastava 750-em, a 600-as FIAT élethű mása), most a papírjait igyekszem rendbe rakni, aztán kezdődhet a helyrepofozás! Ilyen most lemosva, felfújtatott kerekekkel :)

Sok hasznos dolgot olvastam itt a fórumon, remélem, hogy a jövőben az én tapasztalataim is segíthetnek majd valakinek.
nnorbii
Bejáratós fórumozó

Vissza: Mutatkozz be szépen! :-)