1967-es Fiat 850 limuzin átadó

Eladósorba került, üzemképes járművek (autó, motor, rakéta) fóruma.
A neten talált adás-vétel témájú linkeket a "Hirdetések az interneten" témába helyezheted el.

Re: 1967-es Fiat 850 limuzin átadó

HozzászólásSzerző: czabanym » 2012.04.06. 05:40

Sziasztok.

Az autó elkelt! Nem tudom hogyan kell - egyáltalán nekem engedélyezett-e - lezárni a témát, kérem az admint, hogy segítsen.

Köszönöm
czabanym
Bejáratós fórumozó

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

1967-es Fiat 850 limuzin átadó

HozzászólásSzerző: czabanym » 2012.04.03. 08:10

Sziasztok!

Pár évvel ezelőtt vettem egy Fiat850 limuzint felújítási céllal. Mivel az életem úgy alakult, hogy nincsen időm vele foglalkozni, valamint sikerült egy kutyaütő bandával elkezdeni a felújítást, sajnos megrekedt a dolog és az autó egy garázsban áll Bernecebarátiban. Lakatos és fényezési munkát már végeztek a karosszérián, de nem ártana újrakezdeni.
Minden alkatrész megvan az autóhoz, rengeteg dolgot vásároltam össze, hogy szép legyen, de most fájjó szívvel meg kell válnom tőle, mert a házat amelynek a garázsában áll eladtuk. Szét van szedve, így saját lábán nem szállítható, a motor sincsen benne, trélerre lesz szükség.
Az autó elvileg forgalomban van, egy ideig minden félévben kivonattam, de már jóideje nem foglalkoztam vele. Törzskönyve megvan, forgalmija is, a nevemre van írva. Nagy halom egyéb dokumentációm, részletes - korabeli - szerelési és egyéb leírások is járnak az autóval. Mindent összeszedek ami van otthon róla, ha valaki elviszi.
Húsvétra utazok haza - külföldön élek -, ezen a héten pénteken és szombaton lent is leszek Bernecebarátiban, így ha valaki elvinné az autót, akkor a két nap valamelyikén meg is teheti. Kérem, hogy emailben keressetek: mihaly.czabany@gmail.com
Nem tudom mit lehet kérni egy ilyen autóért, én akár ingyen is odaadom, csak valaki újítsa fel és utána adja oda pár körre majd. :)

Várom az emaileket!
Misi
czabanym
Bejáratós fórumozó

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

Vissza: Eladó járművek