UNIX országos autóalkatrész-kereskedelmi hálózat

Partnerprogramunkban résztvevő vállalkozásokról szóló témák
Oszd meg a tapasztalataidat, kérdéseidet, felvetéseidet Te is!

Re: UNIX országos autóalkatrész-kereskedelmi hálózat

HozzászólásSzerző: 100as » 2013.05.15. 11:32

Igen -a Bárdi és a Start rendben , normális keretek közt várnak minket . Ez az Unixos dolog pedig egy jelenleg is forrásban lévő dolog --dolgoznak a dolgon .Megnyugtatásul csak annyit:senkinek ,semmilyen egyesületnek ,klubnak......stb nincs jelenleg UNIX kedvezménye .
Uff! Én beszéltem a GASZTRÓ SÁMÁN.
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

Jármű típusa: FIAT 850 Sport Coupe

HozzászólásSzerző: baranyi lászló » 2013.05.15. 08:43

FAKK UNIX!!!!Ma voltam :0% kedvezmény!!!!!!!!!Leszarják a kedvezmény kódot és a tagsági kártyát!!!SENKI NE FUSSON BELE!!!!!Én már belefutottam!Irány a BÁRDI,állítólag ott még él! :oops: :evil:
baranyi lászló
Egyesületi tag
Egyesületi tag

Jármű típusa: Egyéb veterán FIAT/SEAT

HozzászólásSzerző: Andrej » 2013.04.30. 08:59

Kedves Zsolt! Köszönöm a felajánlást! Kicsit zsúfolt a hetem a cégnél, de a jövő hét elején élnék a lehetőséggel és felhívlak ;) !
Andrej
Egyesületi tag
Egyesületi tag

Jármű típusa: Veterán autó

HozzászólásSzerző: goorzsolt » 2013.04.29. 21:55

A kedvezmények egyelőre fikszek .

A vásárlások növekedésével nőhetnek

Zsolt
goorzsolt
Klubvezető-helyettes (Alelnök)

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

HozzászólásSzerző: goorzsolt » 2013.04.29. 21:47

Sziasztok.

Andrejnak üzeném :06309375057.

Szivesen segitek amiben tudok

Goór Zsolt
goorzsolt

Jármű típusa: FIAT 850 Limousine

HozzászólásSzerző: kajdokukac » 2013.04.29. 21:24

Szerdán minden tag megkapja hírlevélben a kedvezményekről a leírást és a vevő kódokat!!!
"Mert 2 autó az már konvoj!":) "Robot dolga a szolgálat!" by Asimov
"A nyaraló nem üdülő!!!!!!!"
kajdokukac
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

Jármű típusa: FIAT 127

HozzászólásSzerző: Andrej » 2013.04.29. 20:47

Szabad megkérdezni, hogy az elmített cégeknél az engedmény fix és személyes kapcsolatok/tárgyalás eredménye, vagy függ a "vásárlói csoport" teljesítményétől? (Vagy is-is?)

Jómagam elég sok kapcsolaton keresztül meg tudtam idáig is venni az alkatrészeket hasonló vagy még nagyobb engedményel és évente többszázezres nagysárgendben szoktam az utóbbi időben vásárolni is a maszekolásokhoz, autófelújtásokhoz. Viszont rájöttem, hogy előnyösebb számomra az egyesületünk nevére vásárolni inkább, mert így magam tudom intézni közvetlenül a kirendeltségeken - ha nem stimmel valami, akkor sokkal egyszerűbb és gyorsabb visszaküldetni. Emiatt én szívesen használom a tagkártyát a jövőben - még ha pár százalékkal drágább is néhány forrásnál.

Egy kérdés merült még fel bennem: valamelyik cégnél nincs esetleg lehetőség a programuk használatához így vevőkóddal - akár áru rendelési funkció nélkül is? Régebben az Unix webshopjában volt gyári referenciaszám alapján keresési lehetőség, de egy ideje megszüntették ezt az amúgy szerintem nagyon hasznos funkciót. A programokban a viszonteladók részére azonban elérhető. Irigykedem kicsit - sokszor jól jönne :).. A programok ugye jellemzően letölthetők a nagykerek honlapjain, de csak vevőkóddal és jelszóval használhatók.
Andrej
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: 100as » 2013.04.27. 12:28

Tisztelt Hölgyek -Urak !

Engedelmükkel ezzel a bejegyzéssel -- A mai próbavásárlásaim tapasztalatainak tükrében --lezárom ezt a témát .

A Start Autó

vásárlásom (tegnap elött ) mint írtam teljessen , zökkenő és probléma mentes formában --az igért kedvezmény elérésével zajlott --ezért erre nem vesztegeteg szót .

UNIX

- nál kezdtem ma - sajnos nem volt amit szerettem volna venni - viszont a kártya elfogadás a vevőkóddal megerősítve , teljes , szónélküli azonnali....stb. volt . Mind ez a központi telepükön történt . ( zárójelben megjegyzem , a kedvezmény százaléka ,hétfőn még pontosításra kerül ,mert nem volt már bent az illetékes elvtárs , viszont van némi eltérés ez igért és a gépben lévő között .De ez csak egy kis pontosítás .

BÁRDI

-az utolsó (de csak a felsorolásban ) -tehát a BÁRDI rendszere úgy működik ,hogy : az adott üzletükben amíg valaki közülünk nem vásárol --nem vagyunk ott a gépben !

De kérésemre a kedves eladó beszólt a központba --és csodák csodája --kettő perc mulva ,megjelent a nevünk a monitoron , ezután jókedvüen kifizettem az igért százaléku ( 41% ) kedvezménnyel csökkentett számlámat ---vagy is , boldog tulaja lettem egy :GOODYEAR 10x800 as ékszíjnak , BRUTTÓ 525 ft ért

Tehát kérek mindenkit , rémhírekkel , ezt mondta a haverom , meg hasonló dolgokkal ne keltsenek pánikot . Legyen mindenki kemény , mint egy FIAT , és ne hagyja magát lerázni . A vevőkódokat elküldjük a következő hírlevélben is .

Felhívom a figyelmet !: a kedvezmény nem csak VETERÁN alkatrészre vonatkozik --ezért , hogy jó megítélés alá essünk a nevezett cégeknél --tessék minnél többet vásárolni náluk !

Viszont , ha mégis valami megoldhatatlannak látszó probléma merülne fel a vásárlásnál --követeljétek , hogy ott és azonnal --keressék meg GOÓR ZSOLT tagtársunkat , aki majd jól letolja őket .
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: Andrej » 2013.04.27. 09:19

Én ma visszamentem a Bárdihoz immáron a kóddal + a kártyámmal - ráadásul pont előttem volt a sorban a pultnál egy autó villamosságis ismerősöm, aki pont a szomszédjukban praktizál - tehát jól ismeri őket - és vele beszélgettem. Így immáron baráti hangnemben egy pesti küzponti telefonos kódengedélyezés után minden rendben ment.

Nálam az unixnál nem is kértek kódot - mindjárt elzavartak a kártyát lobogtatva. Viszont szerintem ha az ember nem a kártyáját villogtatja, hanem a vevőkódot mondja, akkor lehet, hogy szó nélkül kiadják a hozzárendelt áron.

Egy kipufogós ismerősöm mesélte, hogy valaki pl visszaélt a nevével a falujából, mert bement, mondta, hogy kire kéri - tudta, hogy neki van nagy kedvezménye - és szó nélkül kiadták neki az árut annyiért névbemondásra - nem kérték, hogy igazolja magát. Utólag derült csak ki a számlák alapján és akkor kapta el az illetőt ő maga, hogy megdorgálja érte. Volt, hogy nekem is valami gyorsan kellett - mondta az ismerős, hogy ő most nem ér rá, de ugorjak el, kérjem a nevére és ha gáz van esetleg, akkor hívjam fel, hogy megerősítse a vételt telefonban. Nekem is szó nélkül kiadták tök ismeretlenül névbemondásra..

Elég tökéletlen a rendszerük - az ember kinéz egy szervizt, arra kéri a számlát és szó nélkül megkapja az Unixnál az árut..

A bárdinál legalább engedélyeztetni kell a központban az olyan céget/szervezetet, ami nincs még helyben regisztrálva.
Andrej
Egyesületi tag
Egyesületi tag

HozzászólásSzerző: mgy » 2013.04.27. 09:15

A fiat850.hun van egy cikk, amelynek címe: "Milyen előnyökre számíthatsz egyesületi tagként?"
http://www.fiat850.hu/index.php/miert-l ... alunk.html

Ezt elolvastam, majd egy egyszerű kérdést tettem fel, miután az egyesületetek publikus fórumát (mondjuk éppen ezt a rovatot) olvasva úgy tűnik, még a tagjaitok sem feltétlenül tudják, mit vehetnek igénybe, vagy mit nem
AZ EGYESÜLET ÁLTAL (ÖNKÉNT) FELKÍNÁLT KEDVEZMÉNYEKBŐL:
mgy írta:nekem nem kellenek ilyen nagy titkok, csak azt akarom tudni hogy azok az infók amiket írtok a honlapon, kedvezmények, lehetőségek, azok élnek-e, ha pedig csak korlátozottan akkor konkrétan mi igen és mi nem.

Erre a kérdésre ezeket a válaszokat kaptam:
100as írta:csak (egyenlőre ) privát , szóbeli választ adok ha megkeresel.

sandras írta:Nem azt nézegetjük .miféle és mennyi kedvezmény jár egy ilyen egyesület tagságért cserébe :!:
Ha csak ez motiválná az embereket nagyon kevesen lennénk de hála sokan nem így gondolják

kajdokukac írta:éppen átalakulás alatt vagyunk,és sok partnerünknél még nincs letisztázva a kedvezményeink :!: :!:
... a mi egyesületünk nem csak a kedvezményekről szól

fekusz írta:A nem tagoknak üzenem: -Attól, hogy eltervezem veszek majd bérletet még jegy nélkül nem szállhatok fel a buszra.

Ez csak egy észrevétel innen a túlfélről (ahonnan gondolom az új tagokat is várnátok (vagy nem?)): a fentiek helyett számomra bizalomgerjesztőbb lett volna egy ilyen válasz: "Természetesen, minden felsorolt, meghirdetett kedvezmény és lehetőség él! A UNIX-os történet pedig egy egyedi eset."

Az érdekes adalék, hogy a fenti kérdésemre mindjárt én lettem az anyagias, holott nem csak én írtam ebbe a rovatba, hanem a saját tagjaitok is. Pedig amit elsőre írtam, az is világos:
mgy írta:Fontolgatom hogy belépek egy ilyen egyesületbe, ezért nyilván megnézem azt IS melyik mit ad a tagjainak.

Na nem is zavarlak benneteket kellemes hétvégét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mgy 2013.04.27. 09:28-kor.
mgy
Bejáratós fórumozó

Jármű típusa: Egyéb / nem veterán jármű

HozzászólásSzerző: fekusz » 2013.04.27. 08:42

Nem értem! én tegnap is vásároltam az Unixban bemondtam a kódot, megkaptam az árut megmaradt egy kis táska pénzem. Én nem a nevet, hanem a kódot mondtam. A nem tagoknak üzenem: -Attól, hogy eltervezem veszek majd bérletet még jegy nélkül nem szállhatok fel a buszra.
fekusz
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

Jármű típusa: FIAT 130

HozzászólásSzerző: Z750 » 2013.04.26. 10:57

100as írta:Tényleg gondok vannak a kártyával---tegnap vásároltam a Sart Autónál --és nem értettem miért kell netto 2070 ft helyett-- netto 1100 ft ot fizetnem .

Persze én a fórumon felírt vevőkódot vittem magammal ....

Szia Fonok,

rendes toled, hogy megosztottad velunk a Start Autos tapasztalatodat.

Ettol meg sajnos en sem tudom, hogy akkor most mi is a helyzet a Unixnal.

Elfogadjak vagy sem az uj kartyankat? Gondolom a vezetoseg majd segit ennek a tisztazasaban.
Kép
Z750
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

Jármű típusa: Zastava 750/850

HozzászólásSzerző: Conni127 » 2013.04.26. 10:52

Kedves mgy!

Mindig szívesen látjuk az újonnan belépni szándékozó leendő egyesületi tagokat.

Kérdéseiddel kérlek, fordulj elnökünkhöz, Horváth Zoltánhoz (100-as).
Conni127
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

HozzászólásSzerző: mgy » 2013.04.26. 10:34

Kedves Conni127, köszönöm. Ez picit konkrétabb, mint amit 100as írt.

Azonban ha rákattintok ez olvasható:
Csak regisztrált felhasználók tekinthetik meg ezt a fórumot.

Nyilván az említett üzenet egy védett rovatban található.
Innentől viszont egy mezei fórumozó ezt nem olvashatja, mint ilyen nem is kereshető rá.

Egyébként nekem nem kellenek ilyen nagy titkok, csak azt akarom tudni hogy azok az infók amiket írtok a honlapon, kedvezmények, lehetőségek, azok élnek-e, ha pedig csak korlátozottan akkor konkrétan mi igen és mi nem.

mgy írta:Ezt is olvastam: http://www.fiat850.hu/index.php/miert-l ... alunk.html

Ezek érvényesek?

Az nem lenne szép, ha felsoroltok egy csomó kedvezményt, belép az ember és kiderül hogy ezek nincsenek is.

Vagy tévedek?
mgy
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: Conni127 » 2013.04.26. 10:21

Kedves mgy!

Sanyi, kajdokukac, egyesületünk titkára, aki az információkat legtöbbször közzéteszi a fórumon, a hivatkozott bejegyzést pedig itt találod:

viewtopic.php?f=36&t=545
Conni127
Alapító egyesületi tag
Alapító egyesületi tag

HozzászólásSzerző: 100as » 2013.04.26. 10:17

Fórum kereső : kártya , kedvezmények , elfogadó ....
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: mgy » 2013.04.26. 09:27

100as írta:ezzel bizonyos elmaradt munkánkra próbálsz rávilágítani

Semmire nem akarok "rávilágítani", csak kérdeztem. Mivel publikusan fel van sorolva egy csomó elfogadóhely, amelyikek közül az előző néhány üzenetben említettek közül egy benne sincs, egy pedig nem él, talán jogos a kérdés.

Fontolgatom hogy belépek egy ilyen egyesületbe, ezért nyilván megnézem azt is melyik mit ad a tagjainak.

Ezt is olvastam: http://www.fiat850.hu/index.php/miert-l ... alunk.html

Ezek érvényesek?

100as írta:elkerülte figyelmed a Sanyi , 19.-én KEDVEZMÉNYEK PARTNEREINKNÉL címü bejegyzése .
Javaslom tekintsd meg .

Jó. Bár lövésem sincs ki az a Sanyi és hol az említett bejegyzés. Rákerestem de nem adott rá semmit.
mgy
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: 100as » 2013.04.26. 09:07

Kedves-- mgy --egy kicsit bővebben , ha kérhetném .

Nem világos a kérdésed --de ha ugy van ahogy gondolom --azaz a felsorolt listában nem látod a Start -ot ,és ezzel bizonyos elmaradt munkánkra próbálsz rávilágítani ,akkor csak (egyenlőre ) privát , szóbeli választ adok ha megkeresel.

Viszont ha jól veszem ki a szavaidból --egyfelől nagyon figyelmes precizitással olvasod a honlapot ---másfelől ilyen megvilágításban csodálkozom ,hogy elkerülte figyelmed a Sanyi , 19.-én KEDVEZMÉNYEK PARTNEREINKNÉL címü bejegyzése .

Javaslom tekintsd meg .
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

HozzászólásSzerző: mgy » 2013.04.26. 08:19

Akkor az itt felsorolt kedvezmények nem is érvényesek?

http://www.fiat850.hu/index.php/partnereink.html

Mert Start Autós partnert pl nem is látok köztük.
mgy
Bejáratós fórumozó

HozzászólásSzerző: 100as » 2013.04.26. 07:36

Tényleg gondok vannak a kártyával---tegnap vásároltam a Start Autónál --és nem értettem miért kell netto 2070 ft helyett-- netto 1100 ft ot fizetnem .

Persze én a fórumon felírt vevőkódot vittem magammal ....
100as
Klubvezető (Elnök)
Klubvezető (Elnök)

ElőzőKövetkező

Vissza: Kártyaelfogadó helyek